| SDee12 a întrebat:

vreau sa va rog sa-mi raspundeti la o intrebare
1. Ati comandat skate-borduri depe compari.ro sau numai stiu cum si daca sunt inregula cum au scris acolo
2. am gasit unul si are rotile PU SUNT BUNE ACESTE ROTI ADICA SE DUC BINE SUNT BUNE DE CEVA SA STIU DACA IL CUMPAR SAU NU?
FUNDA!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine da o fuga pana in Timisoara si gasesti toate magariile posibile, ca oricum rulmenti si rotle trebuie sa ti le schimbi candva daca chiar vrei sa te apuci.
Oricum de banii aia mai bine iti iei niste shoes misto tongue

| thechangeman a răspuns:

Frate,nu ai pe ce da bani? dai pe un **** de skate-board care il poti rupe imediat, in fine treaba ta si eu ma dadeam cu skateu si aveam un skate Element pe care am data o gramada de bani si dupa o luna l-am rupt la o schema si mi-am dat seama ca am aruncat bani in vant pe un **** de lemn cu roti!