| punkgirlloveyouzbang a întrebat:

Am si eu o bunica in varsta de 75 de ani care tot ma sacaie sa nu stau mult la computer nici la tv si ma tot bate la cap sa nu ma mai imbrac cum ma imbrac acum eu ma imbrac mai mereu in jeanse si tricouri maieuri d toate genurile si tenesi iar ea spune ca o fata decenta trebuie sa se imbrace in bluze albe camasi fuste lungi...nu mai suport ce pot face? deseori m-am enervat si am tipat la ea nu mai suport ce pot face/?

fundita:X

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| fLrYdzstr a răspuns:

Asteapta sa mierleasca daca tot e batrana rolling on the floor, dar inainte de asta zii sa treaca averea pe numele tau rolling on the floor