| KidDaCuOcHiAlBaStRi a întrebat:

happy am si eu o intrebare si vreau sa vad daca ma puteti ajuta cu niste sfaturi! Am 15 ani si am cercane mereu ..am mers la varsta de 11 ani sa vad daca am ceva legat de rinichi :nisip,pietre etc. datorita faptului ca mergeam ft des la baie,aveam intepaturi in zona spatelui etc... dupa o perioada in care am baut foarte mult ceai de matase de porumb. etc, nu am mai avut dureri. insa nu dupa mult timp au inceput sa apara din nou happy am impresia cu cat inaintez in varsta ca ele persista mai mult. aveti vreo idee. ce AS PUTEA FACE ..nu cred ca stiti cum ma simt!

Răspuns Câştigător
| ionuutzuu a răspuns:

Ce-ar fi sa apelezi la cineva specializat nu la un website cu baieti plini de caterinca? smug Eh? Speak with ur parents in the name of God...

1 răspuns:
| madalinnnaa a răspuns:

Ar fi mai bine sa mergi la doctor...nu cred ca noi te putem ajuta cu ceva