| Alicia4408 a întrebat:

Buna TPU... Am si eu o intrebare: Unde se salveaza pozele facute cu webcam-ul? Am dat sa se salveze in "documentele mele" dar nu le gasesc...straight face
Funditsaaaa (si scuze de categorie daca am gresit-o big grin )

Răspuns Câştigător
| Costy3000 a răspuns:

In My Computer dai in jos si vezi ca iti apare acolo jos o camera dai dublu click si acolo sunt big grin funda?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| pisikutza a răspuns:

My documents -> my pictures

| thekillerboyka a răspuns:

Daca sti denumirea sau o parte din denumire dai in bara de Start din windows si pe Search. Daca nu sti denumirea cauta toate pozele si te uiti care leai facut... straight face

| Intruder19 a răspuns:

Vezi in my documents -> my pictures, in general acolo sunt salvate pozele majoritatea webcam-urilor