| princesshope a întrebat:

Am un cablu de date si un telefon Samsung Star II cu tach! Problema este ca cand pun cablul de date la calculator si la telefon nu mi-l citeste calculatorul! dar cablu este bun pentru tel! Oare care este problema? Daca nu, ma puteti ajuta cu un site de pe care sa descarc bluetooth sa transfer din calculator in tel si din tel in calculator? Please hhelp!

2 răspunsuri:
| xToTheZx a răspuns:

Incearca sa bagi usb-ul si in alte locuri, daca nu merge inseamna ca telefonul tau are ceva, acolo unde bagi cablul.

| princesshope explică:

Pai nu are nimic ca la alte calculatoare merge!