| Alexanddddra a întrebat:

Am un Samsung galaxy ace plus si am resetat tot din el si pana acum imi mergea netu app sunt pe frog si acum numai merge si stiu ca se face din setari...le am activate pe toate dar nu stiu dc nu merge cand apas pe butolnul de blocare si dau la sagetele, nu merge ramane la fel,,, ce fac TPU urgent DAU FUNDA SI VOT :X

Răspuns Câştigător
| bassmusic a răspuns:

Pai daca umblii in toate setariile din el fara sa ai cunostinta in asa ceva... Te duci in Setari, Wireless si retea, Retele mobile, si activeaza utilizare pachete de date.Bafta