| heyheyhey a întrebat:

Am cartela frog si nu imi merge netu... voi cum ati facut? am samsung galaxy mini

2 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

La Cosmote şi Frog activezi serviciul Web n Walk trimiţând sms gol la 9691.
Iar pentru setarea mobilului trimiţi sms la 969 cu conţinutul "SETARI".

| ToxicBOY15 a răspuns:

Mda am acelasi telefon ca tine numai ca eu is pe Orange. Daca nu iti mrg netu de pe cartela trebuie sa ubli prin setari nu ma prea pricep..., daca vrei asa mult net activeaza wi-fi si du-te intr-un loc cu net
succeswinking