| Anndrey1234 a întrebat:

as dori sa stiu si eu la ce se uita fetele cand vad un baiat(e cam stupida intrebarea)?

Răspuns Câştigător
| leonardo a răspuns:

Buna. Fund, fata, masina, bani - in ordinea asta. Daca sunt mai curve de felul lor, ordinea e inversa happy.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| yourfriend111 a răspuns:

Se uita la: Ochi, trasaturile fetei, corpul tau(in caz ca stai cu spatele la ele se uita al fundul tau)
Insa cele mai importante lucruri:
. Poti fi frumusetea intruchipata daca nu ai un caracter ok se va plictisi de tine.

| piscot_7634 a răspuns:

Se uita la aspectul fizic...tongue cel putin asta fac eu.

| AnaMariaRo a răspuns:

Voi baietii la ce va uitati? la aspectul fizic evident... aflati ca nici fetele nu sunt chiar diferite tongue

| Piiink a răspuns:

laughing Sincer eu ma uit in primul rand la cum arata... adica ma uit la culoarea ochilor culoarea parului inaltime etc. apoi la caracter daca e de treaba daca nu e de treaba si din astea. Dar cel mai mult conteaza frumusetea la minewinking adica un baiat trebuie sa fie frumos :X nu? :X tuu la ce te uiti la o fata? smug laughing