| missis16 a întrebat:

Buna TPU:*!
astazi am observat ceva foarte ciudat la mess-ul meu... nu mai merge sa dau ignoruri, asa ca m-am apuat sa numar cate persoane am la ignor 304, dar maxim era 300. acum nu stiu ce sa fac: sa imi fac alt id?; daca le dau remove le apar online in lista si eu trebuie sa le dau add dar nu vreau. cine e acolo sta bine... dar cum fac sa mai pot da ignor? sau alte solutii? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| UnusualV a răspuns:

Ori iti faci alt id thinking
Ori le dai offline si apoi ii stergi din lista[asa fac eu ] big grin

2 răspunsuri:
| mmeee79 a răspuns:

Buna.Pai nu le da add. Le dai ignore/adica ii refuzi si tot asa.
Ciudat, la mine cand dau remove nu se baga online pe mess.
Dar daca tot continua sa-ti dea solicitare, fa-ti alt id. ce sa zic eu?big grin

| EsarfaRozZ a răspuns:

Sterge din lista de ignore de pe butonul remove. Dupa aceea vei avea locbig grin