| sLowSpawN a întrebat:

Buna TPU.
Cand vreau sa instalez ceva.exe imi deschide cu notepad, cum fac sa imi deschida normal si sa pot instala diferite programe?
Am windows 7

5 răspunsuri:
| sLowSpawN explică:

SolitarHacker am rezolvat, nu multumita tie.

| SolitarHacker a răspuns:

Deci. mare grija cu programle.exe sunt multe executoare ca contin virusi (keylogere troiane etc) e simplu click dreapta open with (deschidere cu) choose the program (alege programu) pe urma mergi la ramura unde zice Other Programs si selectezi de acolo sper ca ai inteles big grin Funda? big grin

| prizeFTW a răspuns (pentru SolitarHacker):

Mă.exe execută un program nu se poate selecta în windows 7.

| prizeFTW a răspuns (pentru SolitarHacker):

Nu ai ce să faci decât să reinstalezi windows-ul sau dacă ai punct restaurare restaurează sistemul. Sper că te-am ajutat :*
Fundă?

| SolitarHacker a răspuns (pentru prizeFTW):

sLowSpawN intreaba:
Buna TPU.

Cand vreau sa instalez ceva.exe imi deschide cu notepad poate nu ai fost atent.