| MihaicaDan a întrebat:

Sall all! Referitor la boot-uri. Vreau sa fac un DVD cu windows 7. Am fisierele. si il am de mai demult pe 2 dvd. Dar as vrea sa il fac. astfel incat cand apas pe el. sa se deschida direct setup-ul.Nu vreau sa se deschida toate fisierele. Vreau sa se deschida direct setul. Funda! Imi trebuie ca am o problema la Pc. nu il pot deschide mereu si tot trebuie sa instalez windows-ul si nu-mi citeste DVD. FUNDA

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cum faci un CD bootabil cu Nero uite aici http://www.videotutorial.ro/? p=333

1 răspuns:
| sleeky1532 a răspuns:

Te chinui cu nebunia de mai jos/sus fiindca nu este freeware(posibil)(nu stiu unde e) 1.downloadeaza win 7.iso/img/etc
2. downloadeaza img burn.>write image file to disc>dai browse win 7>burn