| TeooTeo a întrebat:

:* Candidez la Consiliul Elevilor si as vrea sa va cer ajutorul! Nu imi puteti spune niste idei pe care le-ati folosit voi sau care vi se par OK, v-as fi foarte recunoscatoare! Ce activitati ati dori sa se intamle in scoala voastra?! AM MARE NEVOIE DE PAREREA VOASTRAAAA!

1 răspuns:
| annabountii99 a răspuns:

Pai poti face "promisiuni electorale".dar sa stii ca le poti respecta de ex: promite petrecere de halloween, petrecere de craciun si concursuri in cadrul scolii.mult succes! happy funda?