| AlleSss a întrebat:

Candidez pentru postul de preşedinte al elevilor din şcoala mea. Cam ce aş putea face? big grin (idei de sloganuri, etc )

Răspuns Câştigător
| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Nu vreau sa te descurajez dar trebuie sa fii placut/a de aproape toate scoala... sa te intelegi bine cu toti ca sa fii aleasa big grin... un prieten a castigat datorita faptului ca a bagat muzica pe holuri in pauze. daca ai laborator de info. poti sa le spui asta.happy

| AlleSss explică (pentru Mada_Mays_1994):

Sunt destul de "plăcută", nu-i vorba de asta. Dar, vreau să fac şi eu nişte sloganuri, chestii. Însă stau cam prost cu ideile. big grin

| Mada_Mays_1994 a răspuns (pentru AlleSss):

Si eu stau prost la capitolul asta...=]] scuze; o3

| AlleSss explică (pentru Mada_Mays_1994):

E ok. Ai fundiţă, eşti singura care a răspuns!hee hee