| sweet_6707 a întrebat:

ce inseamna pentru voi cea mai buna prietena/cel mai bun prieten?

Răspuns Câştigător
| Alleee18 a răspuns:

Persoana care imi este alaturi si la bine si la rau,ma respecta,oameni speciali care imi sprijina hotararile,care imi vor binele,care sunt de partea mea chiar daca stiu ca eu gresesc,care imi ofera umarul lor sa plang,.
Persoana pe care o sun cand am nevoie de un sfat,care ma intelege si ma ajuta.
Sunt adevarate comori prietenii adevarati,stiu ca pare expirata faza asta,dar crede'ma ca asa este. Un prieten adevarat trebuie pastrat,caci greu mai gasesti unul la fel.
Din fericire eu am o astfel de prietena, si de asemenea si un "cel mai bun prieten", chiar daca este baiat.
Amandoi au toate cele enumerate mai sus si tin foarte mult la ei.

http://www.youtube.com/watch?v=vQ7xHf8WkL8
Sper sa-ti placa melodia :x

5 răspunsuri:
| partygirlcool a răspuns:

Cea/Cel mai bun prieten imi este alaturi mereu si ma intelege

| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Cea mai buna prietena.adica.facem totul impreuna.nu avem secrete.ne sfatuim mereu.petrecem mult timp impreuna.etchee hee

| SfarsitDeDrum a răspuns:

O bataie de capoh go on
Nu mai cred in asa ceva`!

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Pentru mine cel ma bun prieten inseamna o persoana in care poti avea mare incredere,pe care te poti baza, care sti ca tine la tine cu adevarat, o persoana care nu tradeaza la cea mai mica discutie.Dar greu mai intalnim astfel de prieteni!sad
Funda te rog!

| Cattalina a răspuns:

Depinde... ca in ziua de azi rar se mai intampla sa ai un prieten/o prietena buna sau adevarata

Poi pentru mine inseamna ca aceea persoana ma ajuta mereu, ca imi e alaturi, ca pot sa ii zic orice si stie totul despre mine...