| ♀ кɨđµ°♀ a întrebat:

Ce inseamna cand visezi ca fostul prieten se saruta in fata ta cu o prietena cu care te'ai certat?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Inseamna ca amandoi sunt 2 idioti si vor sa-ti faca in ciuda! N-ai de ce sa-ti faci griji! happy

10 răspunsuri:
| Mar a răspuns:

Pai nu te mai gandii la sta. poate inca mai tii la fostul prieten si chiar poate crezi ca prietena ta nu e de fapt prietena,. nu stiu. e ciudat. pupici kiss

| Micheline a răspuns:

Te gandesti prea mult la lucru asta sau iti e teama sa nu fie impreunahappy

| laurentiu a răspuns:

Potrivit astrelor astazi la ora 5:23 asezate in pozitia planetei mercur, visul tau a fost venit din stele si a coborat tocmai la tine in pat, ceea ce inseama ca prietenul tau nu sa sarutat cu fosta ta prietena deoarece a fost decat un vis oarecare!
heyy wake up! nu mai visa laughing)

| claudia_7744 a răspuns:

Inseamna ca te-ai gandit prea mult la el inainte de culcarehee heesi ca incati pasa de el! nu tot ce visezi trebuie sa se adevereasca cred totusi ca in interiorul tau te temi mult de un posibil epison ca asta de care spui si de aia ai visat. e o teama de a ta.si poate ca ai vrut sa vezi cum ai reactiona.chiar daca tiai vazut reactia doar in vis si nu in realiate:p

| cristina a răspuns:

E doar un viswinking

| andreeada a răspuns:

Inseamna ca te gandesti prea mult ca ea vrea sa-ti faca in necaz cu prietenul tau ceva de genul nu mai suntem prietene nimic nu-mi mai sta in cale nu te mai gandi la asta~!happy

| Lexy ♥ a răspuns:

E doar un vis. ce acum daca visezi ca ai murit inseamna ca esti moarta? Asa ca cei 2 n-au cum sa fie idioti pentru ceva ce nu au facutwinking

| Lexy ♥ a răspuns:

Si inca ceva...incerca sa faci diferenta intre vis si realitate...winking

| Laura_9657 a răspuns:

Nu inseamna nimic, subconstinta ta se gandeste prea mult la fostul iar imaginatia iti joaca feste, nu s-a intamplat nimicwinking