| Oanna96 a întrebat:

Buna TPU... ce optiune Cosmote pot activa si eu cu 2 euro? URGENT big grin multumesc anticipat... funda si vot:X

4 răspunsuri:
| Miha1308 a răspuns:

Mie mi-a venit mesaj de la Cosmote ca pot activa 150 de minute si 150 de sms-uri in retea pe luna cu un euro.Pentru a activa trebuie sa trimit un sms la 755.
Sper sa te ajute :*

| Miha1308 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...mie asa imi scria in mesaj, eu am cartela acum in perioada de gratie pentru ca o folosesc rareori. Poate ar trebui sa suni la relatii clienti(1234) sa intrebi de oferte.Succes :*

| Oanna96 explică:

Nu o pot activa, de ce nu stiusad

| Oanna96 explică:

Nu o pot activa, nu stiu de cesad