| RamonaPgstai a întrebat:

Buna TPU! cine credeti ca o sa castige la roman ii au talent? aveti 3 incercari eu zic ca andre i tutu sau narcis ianau voi ce credeti?

11 răspunsuri:
| MadaLoveUcv a răspuns:

Andrei Tutu big grin

| Esm a răspuns:

Tot la felbatting eyelashes Adrian sau Narcis!

| Anonima_8871 a răspuns:

Andrei Tutu merita cel mai mult ii tin pumnii si il votez e cel mai talentat roman ca sa nu mai zic ca e printre putinii care chiar tin la tara sa, nu ca altii care vorbesc de locul nasterii ca de ultima cocina. Il consider cel mai merituos. In plus iar prinde bine sa castige sincer imi pare rau de problema cu moartea parintilor lui chiar nu a meritat sa treaca prin asa ceva. Pe mine una m-a surprins cu povestea sa, cu versurile lui, iar talentul sau ma lasa cu gura cascata. Multa bafta Ady :X

| Coconut a răspuns:

Eu sper sa castige Adrian Tutulove struck

| Tsiitsix3 a răspuns:

Eu asi zice fetita aia de 13 sau 12 ani ...cu contorsionism.sau cum se numeste pentru ca ea s-a nascut cu o problema la coloana si chiar merita sa castige pentru ca nimeni nu prea poate sa faca ca ea :X daca esti de acord da-mi funda te rog:X

| AshuraElric a răspuns:

Si eu tot la ei doi ma gandeamthinking Oricum asa cum a spus si Mihai Petre:"Castigatorul trebuie sa aiba si o poveste in spate"sau ceva de genullaughingcei doi au mari sanse..."Cel mai bun sa castige!" big grin

| ThePwner a răspuns:

Adrian Tutu!(nu andrei)

| OHmyGosh a răspuns:

Narcis Iustin sau Adrian Tutu.Adrian saracu nu are famile si s-a lasat si de skl ca sa munceasca sai e super dragutlove struck

| lore_6054 a răspuns:

Andrei.happy

| RamonaPgstai explică:

Adrian* scuze

| Daniella a răspuns:

Eu sper sa castiga trupa DFC.