| alexandra2222 a întrebat:

Cine credeti ca trebuia sa castige la romanii ai talent Adrian Tutu sau narcis iustin?

6 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Narcis Iustin, cu siguranta. Pana si cei de afara(nu ma refer neaparat la romani, la straini) il sustineau pe Narcis. Dupa parerea mea, Narcis s-ar putea adapta la mai mult genuri de muzica. Dar Adrian n-ar putea canta niciodata mai mult de rap. Cantaretul adevarat e cel care stie a canta nu un singur gen de muzica.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Narcis Iustin pentru ca el avea talent care pana acum nu l-am mai vazut. Oricum credeam ca show'ul acesta va fi ceva special adica se va gasi un talent mai special dar naa aia de acasa l-au votat si pentru ca era frumos si pentru cazul lui.
papa pup

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Narcis Iustin pentru ca el avea talent care pana acum nu l-am mai vazut. Oricum credeam ca show'ul acesta va fi ceva special adica se va gasi un talent mai special dar naa aia de acasa l-au votat si pentru ca era frumos si pentru cazul lui. dar naa acum asta e. tu ce crezi?

| dyna_9556 a răspuns:

Buna! Parerea mea e ca Narcis Iustin ar fi trebuit sa castige. Bye!

| anonimyus a răspuns:

Un categoric Iustin Narcis Ianau

| alexandra2222 explică:

Mie mi-a placut de Adrian Tutu.