| SoreMihalacheSorina a întrebat:

Cum pot afla codul paginii mele de facebook! MULTUMESC! FUNDA

5 răspunsuri:
| dianaaaaax a răspuns:

Bună. Păi, la link acolo sus apare numele paginii şi nişte cifre. Cifrele alea reprezintă codul. @[------------+0]. Asta în caz că vrei să faci publicitate, în locul liniilor pui cifrele alea.

| Danyelytha a răspuns:

Buna... Da-mi link-ul paginii tale si iti spun eu...

| Adry05 a răspuns:

Bună!
Dai click pe numele paginii până te duce la pagina principală (wallul tău, panoul de administrare etc. ) şi sus la link o să-ţi apară un cod, cred că cam ultimul din link. Ăla e codul paginii tale.

Răspuns utilizator avertizat
| oOSaritaOo a răspuns:

Bună. Eu îţi arăt pe o altă pagină de facebook cum să găseşti codul. Pagina aceasta nu mai este activă, deci nu fac reclamă.:)
https://www.facebook.com/pages/We-found-love-%E1%83%A6/251012528336126 codul paginii este @[251012528336126+0]