| Pocahontas9 a întrebat:

big grin Îmi spune cineva pe ce program pot face fonduri? happy

Fundă. puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Hey :*, pai iti iei ca baza o imagine goala, adica un fundal simplu ( cauti pe google images ''purple'' sau ''blue''). Alegi de acolo un fundal simplu si o pui de exemplu pe pxlr (http://pixlr.com/express/ ). Asa, apoi o modifici cum vrei tu, ecctentuezi culoarea, etc si poti scrie pe ea ce vrei tu :). Daca nu te descurci sau daca vrei sfaturi imi poti trimite mesaj ca eu lucrez cu pxlr de mai bine de 2 ani si ma descurc. Succes :*.

4 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Paint
Photoscape
Pxlr
Photoshop
Succes!

| Pocahontas9 explică (pentru Konata):

Dar, mă poţi ajuta, spunându-mi cum? happy

| Pocahontas9 explică (pentru Konata):

Îmi poţi da id-ul tău de mess? big grin

| Konata a răspuns (pentru Pocahontas9):

T-il trimit prin mesaj privat :*.