| clawdya_8655 a întrebat:

daca o persoana iti era prieten pe facebook si azi cand intrai la acea persoana imi zice adauga prieten, inseamna ca m-a sters de la prieteni? sau ce? multumesc

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Da logic... sau dacă nu găseşti profilul înseamnă că te-a blocat.

1 răspuns:
| BrUnEthaThaDeViS a răspuns:

Buna claudia acum ceva timp mi-ai trimis un mesaj cum ca ai fi bucuroasa daca as fi admina la adolescenta scuze ca am vazut mesajul asa tarziu daca mai e valabil contacteaza'ma la dulcica_lorena22@yahoo.com si as fi fericita sa te ajut si sa vb mai multe