| anonim_4396 a întrebat:

De aproximativ un an am junghii intercostale cam 4 pe zi, credeti ca ar trebui sa ma ingrijorez si sa merg la un control sau doar sa fac exercitii si va fi ok?( junghiile sunt de scurta durata provoaca o durere ascutita si nu pot respira )

1 răspuns:
| Geo_6329 a răspuns:

Mai.depinde.si mie mi se mai intampla.dar nu asa des.de obicei cand alerg.sau sunt foarte obosita. poate ar trebui totusi sa te duci la medic.sa-i spui problema ta. poate stie el mai bine despre ce e vorbabig grin