| emilia101 a întrebat:

De aproximativ o luna am inceput sa simt niste dureri de cap uneori, in conditiile in care eu nu am mai avut dureri de cap niciodata.Acestea imi treceau relativ repede dar durerea de aseara a ramas cu mine constant, pana cealalta dimineata. Partea ciudata e ca o simt in partea dreapta a capului, in zona tamplei si a fruntii.E o durere suportabila dar oarecum ascutita. Ar trebui sa ma ingrijorez, ati patit si voi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| StefanDrg a răspuns:

La fel si eu, nu am avut niciodata probleme de sanatate, capul nu ma durea decat ocazional si suportabil, tot aseara insa, m-a durut continuu capul foarte tare timp de cateva ore si nu am inteles de la ce ar putea fi. E ciudat

| Ioana37383 a răspuns:

Buna! De multe ori asta mi se intampla si mie dupa ce mi ususc parul cu aer rece! Ai iesit cumva afara dupa ce te ai spalat pe cap? Foarte probabil e sa fie din cauza porilor deschisi.