| georgian24 a întrebat:

Niste exercitii pentru intercostale care se pricepe plz. dau funda.

4 răspunsuri:
| georgian24 explică (pentru adrili10):

Ala e pentru picioare mai mult...foarte putin lucreaza intercostalii...

| adrili10 a răspuns (pentru georgian24):

Pai muschi intercostali sunt muschi care separa cavitatea toracica de stoac.nu ai cum sai dezvolti foarte tare. Poate te referi la muschi care se afla pe coaste pe care ii poti dezvolta cu gantere si ridicand greutsti.

| georgian24 explică (pentru adrili10):

Ma rog...scz nu am adresat bine intrebarea. la muschii aia dp coaste ma refer