| 101010 a întrebat:

De cateva luni m-am apucat si eu sa fac accesorii handmade. Vreau sa imi fac un blog pe care sa vad ca am vazut ca sunt multe pe google. Cum pot sa fac in asa fel incat sa afle si altii de blogul meu si sa intre sa cumpere? Nu ma refer la prieteni, ma refer la lumea care intra pe net cu scopul de a cauta accesorii. Cum? Dau funda la ideea cea mai buna!

1 răspuns:
| cat a răspuns:

La inceput ai putea sa-ti prezinti accesoriile pe trendzone.ro si sa vezi daca ceilalti sunt interesati de lucrurile realizate de tine. Iti faci cont si iti prezinti produsele realizate la sectiunea bijuterii. Precizezi ca sunt de vanzare si nu destinate schimbului. Succes