| anonim_4396 a întrebat:

De curând fumez și nu știu unde să ascund pachetul de țigări.Niște locuri bune în bloc/oriunde?(e fără lift) Țigări Maxim Slim mov

Răspuns Câştigător
| ElSueno a răspuns:

Bagi pachetul de tigari intr-o punga de plastic si o bagi in rezervorul cu apa de la WC. Inainte de toate, sa stii ca acea apa este potabila iar in unele situatii s-ar putea chiar sa fie mai curata decat apa cu care te speli.

1 răspuns:
| Temüügin a răspuns:

Nu trebuie sa ascunzi pachetul daca fumezi toate tigarile odatalaughing)))))))