| RaTuSkMiK a întrebat:

Buna TPU

imi puteti da si mie exemple de seriale anime, de preferinta comedi & romance, sau cu baieti

funda

Răspuns Câştigător
| Misaki a răspuns:

Kaichou wa maid sama, Zero no tsukaima, Lovely Complex, Inuyasha, Kaleido Star, Kiddy Grade, Chrono Crusade, Chobits, Suzumiya Haruhi no Shoushitsu, Mayoi Neko Overrun!, Kiss x Sis, Omamori Himari, Baka to Test to Shoukanjuu, Paradise Kiss, Shakugan no Shana, Kanokon ~Manatsu no Dai Shanikusai~...Etc. Poti cauta tu aici: Http://www.animefreak.tv/browse

1 răspuns:
| serialeonline a răspuns:

:-? incearca aici http://subtitrareseriale.com au o multime de seriale, eu am gasit mereu ce am vrut:) si vad ca le si actualizeaza.