| LoVe_5814 a întrebat:

Buna TPU

imi puteti da si mie exemple de seriale anime, de preferinta comedi & romance, sau cu baieti

6 răspunsuri:
| Sky_6013 a răspuns:

Am sa iti recomand cel mai frumis serial anime(dupa parerea mea) : Vampire Khingt.Imbine si putina comedie, mai ales iubire si cateva secvente de actiune, iar sfarsitul este impresionant.Ti-l recomand din tot sufletulhappy. Sper ca te-am ajutatlove struck

| fuckThisLife a răspuns:

Steaua nordului, e mai vechi dar e superhappy

| MissLaura a răspuns:

Full Metal Panic cele 3 serii(le gasesti pe www.anime.kage.ro),Yu Yu Hakusho etc.

| FashionDiva a răspuns:

Uite pe-aici, ai ce alege :P http://cinema.mozku.com/category/seriale-tv/

| TeamRo a răspuns:

Http://anime-ro-sub.net/ Uite ai aici aproape toate anime-uri traduse in romana.

| memekiki a răspuns:

Astai simplu...bakura ga ita sau lovely complex sau mai multeee.