| igrec005 a întrebat:

imi puteti explica o chestie va rogpuppy dog eyes. Cum fac ca atunci cand intru in google chrome sa imi apara numai pagina se start a google-ului? Acum cateva zile am instalat porcaria de imesh, si mi-a aparut pagina lui pentru search si nu imi place, l-am dezinstalat din pc si tot imi apare. va rog ajutati-ma puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| robotu a răspuns:

Nu stiu sigur daca e la fel ca la mozzila firefox oricum trebuie sa dai la -vizualizare-bara de unelte-si debifezi imesh sau cum ii zice. Sper ca ti-am fost de folos! funda? please!