| teodora_8688 a întrebat:

Am tras pe laptop iMesh si acum am ca pagina de start iMesh, cand intru pe google chrome.Cum fac sa am pagina de start google chrome?

2 răspunsuri:
| ExpertCompanyGroup a răspuns:

Cand intri in Google Chrom, in partea dreapta sus ai 3 linii orizontale, dai click acolo si iti apare un meniu, dupa care dai click pe settings. In Settings (apare pe o pagina noua) cauti partea de "Appearance" (este o casuta de cautare in dreapta sus, poti sa scrii si acolo "home page") si bifezi "Show Home button. Dupa ce ai bifat iti apare chiar dedesubt "New Tab page Change" sau pagina ta de start. Apesi pe "Change" si introduci www.google.ro sau orice alta pagina ce vrei sa apara la pornire si ai terminat.

| ghemarius09 a răspuns:

Cand intri in Google Chrom, in partea dreapta sus ai 3 linii orizontale, dai click acolo si iti apare un meniu, dupa care dai click pe settings. In Settings (apare pe o pagina noua) cauti partea de "Appearance" (este o casuta de cautare in dreapta sus, poti sa scrii si acolo "home page") si bifezi "Show Home button. Dupa ce ai bifat iti apare chiar dedesubt "New Tab page Change" sau pagina ta de start. Apesi pe "Change" si introduci www.google.ro sau orice alta pagina ce vrei sa apara la pornire si ai terminat.