| faceyahoo a întrebat:

BUNA TPU! Mie mi-a placut aseara la ROMANII AU TALENT mai mult Tudorel decat Gigel. Ce parere aveti? Nu ar fi trebuit sa mearga el mai departe?

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

Tudorel clar, a fost preferatul meu, e un om modest, si se vede ca are un suflet bunhappySper sa mearga mai departe, si sa fie cum e acum, optimist si cu un chef de viata de invidiat

3 răspunsuri:
| Roxana0606 a răspuns:

Ba da. dar cum a anuntat Andi el o sa joace in '' Las Fierbinti'' asa ca i-au dat lui Gigel o sansa in finala.

| adda_5216 a răspuns:

Si mie mi-a placut mai mult de tudorica. eu sunt din tulcea iar el chiar are talent.

| marymaryan a răspuns:

Tudorel era chiar foarte dragut si mie im era mila de el