| dmrtr a întrebat:

ati vazut cine a trecut in semifinala aseara la romanii au talent crying mie nu mi-a placut decat de krem ca a trecut ceilalti doi nu mi-au placut, voi ce parere aveti?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Mda pacat ca nu a trecut si Tudorel ca m-a facut sa rad de nu mai puteam de burta, lesinam de ras...
Krem sa zicem ca e ok iar Gigel chiar ma bucur ca a trecut mai departe, chiar l-am votat.

| vali1985 a răspuns:

1.Razvan Krem Alexe
2.Vasile Godja
3.Gigel Frone.
Vasile Godja si Gigel Frone nu mi-au placut deloc.

| Bubuletu a răspuns:

Mie mi-a plăcut si de Vasile godja ca avea o fata...si era simpatic si el chiar s-a straduit sa facă așa ceva. Ați văzut ca, la sfârșit, a rupt firul si a cântat numai cu lemnul ceea ce este FOARTE, EXTREM de greu.
Si krem a fost... favoritul meu, super beton tipul!

| DraGutZUul a răspuns:

Poi eu cred ca:krem a fost foarte bun dar a fost bun si tudorel, tipu ala care imitalaughing. Absolut fenomenalrolling on the floor

| pisicuta2884 a răspuns:

Intr-adevar, Krem a adus ceva deosebit juriului si publicului, merita sa mearga mai departe. Alaturi de el mi-ar fi placut sa treaca si Gabriel & Radu. Au cantat foarte frumos si au o familie foarte unita, cu o poveste impresionanta si sunt sigura ca isi dorèàu mai mult decat unii sa devina finalisti. Saracutul baietel a inceput sa planga