| Aleexaandra a întrebat:

puteti sa ma ajutati, va roog:*?
E vorba de un baiat, imi place mult de el, dar cand intra pe mess nu vorbeste cu mine, asa ca ma gandeam sa ma bag eu in seama, ce sa-i spun?(in afara de ceau cf?)
Funda.

2 răspunsuri:
| crazycolor a răspuns:

Daca cumva si-a pus poza noua la avatar poti spune ceva de genu:ooooo, poza nouahappy; sau daca aveti cunostinte comune poti sa te prefaci ca il rogi sa-ti dea idu cuiva

| Roscataaa a răspuns:

SA il intrebii ceva legat de sk, un mecii. nu stiutiiu ceva in gen... subiect comun happy