| anonim_4396 a întrebat:

Ceau la toti, imi place de un baiat care e cu mine in scoala in fiecare zi vorbim la scoala dar in timpul zile nu ma suna pe mes nu vorbeste si nu stiu ce sa fac, eu tot il bag in seama si vorbeste tot timpul cu mine nu stiu ce sa fac sa ii spun? cum sa ii spun? vreau sa ma ajutati cu niste sfaturibatting eyelashesVa multumesc!

5 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Eu una zic sa o lasi mai moale si sa il lasi pe el sa faca prima miscare, nu te aprinde chiar asa, mai stai si vezi ce se mai intampla, timpul le va rezolva pe toate, crede-ma.

| valentinaoana a răspuns (pentru albastrualb77):

Ai dreptate, deja am aplicat aceasta solutie si mergehappyMultumesc mult pentru sfaturi.te pup!

| iubbabubba a răspuns:

Buna...dupa mine cred ca adevaru ar fi cel mai bun happy eu de exemplu cand eram cu fost eram in aceiasi situatie k a ta happy m-am dus la el si l-am sarutat direct laughing am stat 2 luni impreuna ne'am lasat acum 1 saptamana laughing te pup

| valentinaoana a răspuns (pentru iubbabubba):

Problema e ca nu am tupeu, dar deja am inceput sa fiu mai indiferenta cu el si ia foc cand fac astalaughingmersi mult pentru sfat o sa tin cont, te pup.

| iubbabubba a răspuns (pentru valentinaoana):

N-ai pentru ce happy