| chiftelutza a întrebat:

Imi place de un baiat si am id lui de mess. am vb cu el pe mess prima data ne/am cunoscut dar acum nu stiu ce sa ma vb cu el pentru ca el nu zice nimic. as intra pe el dar nu stiu ce sa mai zic in afara de ceau cf?

5 răspunsuri:
| Ros3Blu3 a răspuns:

Incearca sa afli ce il intreseaza si vorbiti pe subiectu ala big grin Fotbal, masini, motoare, incearca sa afli ce il intreseaza daca zice vreo masina intreaba'l si tu ai condus pana acu sau ce culoare ai vrea sa fie masinaa... astea sau fa ceva in genu dai lui cum ar veni "un mass" adica sa ii scrii doar lui hei care jucat un pool [mass] big grin si daca se ofera smug e bine si continuati sa vb big grin

Răspuns utilizator avertizat
| hai_si_tu a răspuns:

" 1. Ce faci in timpul liber?
2.Cand ma scoti la un suc?
3.Iti plac brunetele?
4.Cum te caracterizezi?( asa poti afla mai multe despre el)"
fii indrazneata si fa-te remarcata! ai grija sa nu-l plictisesti, mai fa si glumite printre intrebari. dar daca el raspunde doar la intrebarile tale fara sa fie mai comunicativ, lasa-l in pace...

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Spune-i si tu ce a mai facut azi ce planuri are pe maine ce ii mai face familia...vezi tu

| y a răspuns:

Incearca sa depasesti ' CMF '.
Incearca sa afli ce ii placa.si discutati.lasa sa treaca un timp si daca chiar iti place de el atunci spune-i ca. l placi. de obicei zii asta cand sunteti fata in fata :-p