| Tosario a întrebat:

Buna TPU scuze de categorie eu sunt un fan MMORPG (jocuri online 3D) si chiar as dori sa imi dati idei de cat mai multe jocuri pana acum am jucat Forsaken world Perfect world Destiny online Metin2 si multe altele vreau cat mai multe raspunsuri merci DAU FUNDITAA

Răspuns Câştigător
| Tavii a răspuns:

4Story,wonderland online,world of warcraft,fiesta online,fly for fun,grand fantasia,maple story,ragnarok online,perfect world,allods online,atlantica online,dungeons and dragons online,runes of magic,aika,archlord,cabal,battle of the immortals,deco,dekaron,divine souls, dragon oath, eudemons

1 răspuns:
| timioros a răspuns:

Eu iti zic sa alegi de aici
http://mmohuts.com/gamelist
ai cu mult mai multe posibilitati decat ti-a zis TavYy