| Josh a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei de jocuri noi MMORPG aparute de la inceputul lui 2011 si pana acum gen :
-World Of Warcraft;
-Metin2;
-4Story;
-Wizard101;
-Air Rivals;
-Twelve Sky 2;
-Lineage 2;
-Perfect World;
Multumesc! Dau si funda la cel care-mi va placea cel mai mult happy

Răspuns Câştigător
| andreas98 a răspuns:

Eu zic sa Joci: World of warcraft, Metin2, CounterStrike si nu o sa te plictisesti bafta multa la cautarebig grinhappy

1 răspuns:
| Josh explică:

Tinand cont ca esti singurul care a vrut insfarsit sa ma ajute cu aceasta intrebare pusa de cateva zile am sa-ti dau tie fundita. Sunt bune recomandarile! Chiar imi place WOW si cu Metin2... Bafta in continuare!