| Addicted a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste MMORPG-uri bune de jucat si cu grafica frumoasa. Am jucat pana acum Perfect World, 4Story, Metin2(care nu mi-a placut deloc), Forsaken World si Battle Of Immortals (preferatul meu).

2 răspunsuri:
| Schmuky a răspuns:

O facut update la PWI, si o adaugat inca o clasa e mult mai fain acum, o schimbat si in joc multe, intr-o saptamana am facut 23 fara sa ma joc mai mult de 2-3 ore pe zihappy ( si am ajut si tezele acum)

| rhea_3546 a răspuns:

Incearca Shayia- aeria games... poate fi plictisitor la inceput dar s'ar putea sa-ti placa, succes^^