| IonelaIonela2019 a întrebat:

Buna, TPU! Sunt in ultimul an de liceu si vreau sa dau la ASE BUCURESTI, la contabilitate. Orele de educatie fizica sunt obligatorii? Voi face facultatea la distanță si sunt curioasă daca va trebui să merg să dau probe la educatie fizica sau ceva asemănător.

1 răspuns:
| Katie1356 a răspuns:

Din ce stiu eu, nu va trebui sa participi la nicio ora de educatie fizica, avand in vedere ca se considera ca nu esti in acelasi oras cu facultatea, deci nu iti permite timpul sa vii.