| Mirela67 a întrebat:

Bună,TPU! Voi pune o intrebare ciudată...
Pentru baieți, voi cum sunteti cand sunteti indragostiti de o fată, ce simtiti cand o vedeti, cum va comportati?

Răspuns Apreciat de Editori
| Kerre a răspuns:

Fiecare are comportamentul lui aparte atunci cand se afla in preajma persoanei iubite, dar in mare parte baietii cat si fetele nu difera la partea emotionala. Suntem construiti sa posedam un comportament ciudat atunci cand suntem langa o persoana pentru care avem sentimente. Incercand sa impresionam o persoana pentru a ne remarca tindem sa facem fix opusul: ne pierdem cuvintele in fata ei, cadem, ne facem de rusine, etc. Daca observi un baiat care are un comportament ciudat cand apari sau te afli pe langa el, atunci sunt mari sanse sa te placa si sa incerce sa-ti capteze atentia asupra lui, fiind probabil un pic mai timid si neavand curajul sa vina direct la tine.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Suntem emotionati, cum am putea fi? happy

Răspuns utilizator avertizat