| n a întrebat:

Ce simtiti, voi barbatii, cand sunteti indragostiti?

Răspuns Câştigător
| CevaNormal a răspuns:

Simti ca intr-adevar esti cel mai fericit om de pe pamant, ca ai cea mai mare comoara langa tine, si ca pentru ea faci orice, simti ca poti infrunta orice, ca pentru ea te-ai bate cu jumate de pamant happy, si ca ii multumesti lui Dumnezeu ca esti sanatos, si ca te-ai nascut pentru ea, cel putin asa simt eu acum...

11 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Simt că am pimit şi eu şansa vieţii. Mă simt oarecum privilegiat. Simt că am avut norocul pe care alţii nu l-au avut. Îmi doresc a o proteja, a o avea lângă mine şi vreau să nu ne despărţim niciodată. Sărbători fericite!

Psihoyounger

| cucu a răspuns:

Ca suntem pe cale de a ne nenorociiii

| udarb a răspuns:

Prima reactie sunt acei fluturasi in stomac.

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Un gol in tine...

| vip 2010 a răspuns:

Stii ce zimte ca mai e loc de un pahar de wisky :laughing de fericire ca si-a gasit nebunalaughing

| adi a răspuns:

Simti ca esti fericit.

| Palagandrei7 a răspuns:

Nu ti e foame.
Esti enervant de fericit.
Zambesti mereu.
Esti mereu bine dispus. etc
Asta in cazul in care e o dragoste fericita. Si pentru aia cu putini neuroni, poti sa suferi din dragoste(exemple sunt multe).

| hrdcore a răspuns:

Gol in stomac

| razvanutzu a răspuns:

Pai depinde vrei un raspun amuzant sau serios :-\
amuzant: esti terminat, mort, esti nenorocit laughing pentru ca acum trebuie sa ai grija de ea sa o alinti sa o imbraci sa o impodobesti cu tot felul de lucruri time out si altele time out
serios:super tare love struck e o senzatie extra tare si simti ca totul in jurul tau e doar un vis day dreaming simti ca te-a lovit cupidon love struck
si chestii de astea oh go on

concluzia: baiatul bea mereu cand e indragostit happy ca sa nu ne gandim ca ne inseala sau de`astea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma pufneste risul pentru ca nu are nici o logica.Acum dorinta de a termina ca peste doua secunde sa-ti para rau. Cearta dura urmata imediat de imbratisari, ruperi de paturi, ce mai vrei sa-ti spun ca n-are logica.Simti cea ce simti si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foame laughing