| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU happy... vreau sa ma vopsesc dar nu k vopsea permanenta vreau vopsea semipermanenta, k vopsea semipermanenta imi rekomandati? dar sa tina mult sa s ia mai greu nu l 2 - 3 spalari,,, funda :*

Răspuns Câştigător
| Kaoru a răspuns:

Daca vrei ceva de durata ia-ti colorant, se gasesc mai multe culori, de la blond pana la rosu aprins, albastru si brunet. Nu costa nici foarte mult, cam cat o vopsea normala, cu amoniac. Sau poti sa cauti pe bestial.ro vopsele semipermanente, ce culori vrei. Bafta :) http://www. bestial.ro/? word=vopsea&search=++§ion=search