| anonim_4396 a întrebat:

Buna Ziua.Sunt baiat si as vrea sa ma vopsesc vara asta pe par.As vrea o vopsea care sa se indeparteze la cateva spalari sa fie gen, semipermanenta' dati-mi numele produsului. Vreau sa stiu ce culoare merge mai bine la parul negru sa ma vopsesc o culoare care se potriveste mixata cu negru parul meu natural? Mersi!

2 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Poti folosi nuantator.
arata asa
http://1.bp.blogspot.com/......600/as.jpg

| emmyD a răspuns:

Poti sa te duci la un magazin specializat in produse cosmetice si roaga sa iti dea tonic (ceva gen nuantator semipermanent) se inlatura dupa 3-4 spalari.P.S eu am incercat sa-mi fac suvite si a esit tare de tot incearca vopsea satena nuanta mai deschisa o sa iti placa. sper ca te-am ajutat. FUNDA?