| AnaaaaaConstantin22 a întrebat:

Buna TPU. Mi-am vopsit parul acum 2 saptamani cu vopsea semipermanenta (acele pliculete de la loncolor) si imi place foarte mult cum imi sta. Problema e ca s-a cam dus culoarea din par si voiam sa stiu daca vopsitul la 2 saptamani cu acea vopsea imi va afecta parul, avand in vedere ca nu e permanenta si e pur si simplu o culoare care iese din par dupa 6-8 spalari. Eu as zice ca nu. Vreau si parerile voastre. Multumescc

1 răspuns:
| alealinaa a răspuns:

Am o colegă care și-a vopsit două șuvițe din față în roșu șu după ce i se decolorează se face cu altă culoare, eu una nu cred ca are ceva.