| MestecGuma a întrebat:

vreau si eu niste exemple de nume pentru blog.

ceva mai poetic. ex: Insomnii, Jurnal, pentru Ea, In lumea cartilor, Parfum de ganduri.
funda cele mai multe si frumoase.

Răspuns Câştigător
| BlackAngel33 a răspuns:

Miresme de amintiri
Idealuri indraznete
Iubire fara prejudecati
Iubiri de-o vara
Nopti petrecute cu el
Fete cu Stil
Nebunii de'ale adolescentilor...
etc

3 răspunsuri:
| NobodyCaresDotCom a răspuns:

L`amour d`une femme? E in franceza dar da binelaughing. Ganduri,Hartia vietii,Scenarii, Puncte de suspensie(asta e chiar filozofica), Ganduri de adolescent, Efemer, Aritmetica vietii? etc.Incearca sa faci metaforebig grin.Succes

| DiamantulAuriu a răspuns:

Salut,
Doar ea
Umbra Unui Trandafir
Pentru suflet
Un strop de speranta
Un gand despre iubire
Bucati de suflet
In umbra amintirilor
Despre nimic si nimicuri

| Marct a răspuns:

Problema cu numele poetice este ca atrag mai greu trafic. Banuiesc ca vrei sa ai trafic pe blog, corect?

Uite un articol bun cu multe idei si exemple la http://profiblogger.ro/nume-blog-idei/