| XxXandr33aXxX a întrebat:

Buna TPUkiss vreau si eu niste statusuri despre fete de alea care barfesc si le invidiaza pe altelelaughing
Din care sa reiasa ca sunt mai fraierehappy
Cele mai frumoase si mai multe primeste fundita:X
Multumesckiss

3 răspunsuri:
| TheBoyFromVeniceBeach a răspuns:

Stiu eu unul, dar este in engleza:,, Haters make us famous'', Funda?

| onutzaskumpik a răspuns:

1.Multe sunt cele care barfesc, numai eu una stau si jelesc...

2. Cele invidioase mor de ciuda... Mai bine ar murea de ciuma laughing

3. Multe sunt cele care barfesc, numai pe mine ma vorbesc, Dar din ciuda tuturor, Eu n-as intra in gura lor!

Fii inventiva! Sper ca te-am ajutat!

| GeoXoXo a răspuns:

1.Invidia voastra-->Puterea mea!devil
2.Si daca ma vorbiti ce credeti?laughing Ma impresionati?laughing. Stiu dragele mele ca sunt o vedeta pentru voi, dar nici chiaar asawinking.
3. Oricum stiam ca sunt asa de importanta incat sa inventati multe despre mine!tongue. Funda?batting eyelashes