| xInocent a întrebat:

Buna TPU... vreau si statusuri vulgare. cele mai multe fundita... pup

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Hai zdreants0 iesi in fata, dai tuu` pofta d` viata . Arunca gesturi d` tarfa din tine, suge`0 cum stii` tuu` mai bine . Te ia cu el, tuu` ai vrt, dar el s`pisa p` tine, sh m` alege p` mine .

Lasa tarfele sa vorbeasca.Tu ai casa,ai nevasta.Da'le dracul de panarame ca umbla din floare`n floare.

Crezi ca Esti tenTaTie ?
cand te f**e nu simte nici o senzatie
se pisha pe tine . si ma alege tot pe mine .

PishamaS p voi de panarame ca umbla`ty din floare`n floare...dar numai ca voi nu sunteti albine ca ele umbla din floare in floare dar voi umblati din p*** in p***

Ce fac?Cum fac?treaba mea! vezi ca prinde invidie pe mine tarfa ta

Ca orice ar face pan'la urma tot la mine vine,
Asa ca am grija de el,
Pentru ca la mine-n inima nimeni nu-i la fel.
Orice s-ar intampla, el pe mine ma iubeste
Eu sunt fetita lui si fara mine nu poate sta...

Fetele cuminti sunt facute din miere si dulceata in schimb fetele rele din Angelli si gheata:X:X"

Sa Taci cand vb eu´ .nu imi place ´ sa minti cand´ mint si` d eu´ . nu´mi place :d sa nu spui " pa " asta e replica mea !
1. De obicei e nebun, dar are si clipe de luciditate cand e doar idiot

2. Ma tot gandesc la anii in care am fost prieteni ... si ma intreb ce dracu' a fost in capul meu?

3. Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?

4. De cate ori trebuie sa trag apa, ca sa dispari?

5. Suferi de boala aia de a te baga in treburile oamenilor

6. Cum doi oameni asa de frumosi ca voi...au un copil asa de urat?

7. Intodeauna mi-am dorit sa am pe cineva la care sa tin, sa il iubesc, sa imi fie prieten...dupa ce te-am intalnit pe tine m-am razgandit

8. Trebuie sa recunosc ca ai adus religia in viata mea ...pana nu te cunosteam nu credeam in Iad!

9. Cum trec zilele si ma gandesc ce norocos sunt...pentru ca nu esti aici ca sa mi le ruinezi

10. Multumesc ca ai fost o parte din viata mea... nu stiam ce e o viata de caine pana sa te intalnesc pe tine

11. Inainte sa pleci, poate ai vrea sa iei cutiul din spatele meu...porbabil o sa mai ai nevoie de el

12. Intr-o zi am sa ma insor... dar nu cu tine

13. Arati f bine pentru varsta ta... zici ca ai fi in viata

14. Cand eram impreuna ai spus ca ti-ai da viata pentru mine, acum ca ne-am despartit cred ca e cazul sa te tii de promisiune

15. Suntem prieteni de mult timp... ce ai zice sa renuntam?

16. Sunt asa de trist fara tine...parca ai fii aici

17. Felicitari pentru bebelus...inca nu ai aflat cine e tatal?

18. Prietenii tai vroiau sa faca ceva special de ziua ta... asa ca ne-am gandit sa te trimitem la culcare

19. Cine are un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine cont nimeni ? TU!

20. Niciodata sa te lupti cu un porc. O sa te murdaresti, iar porcului o sa ii placa

21. Nu spune prostii mereu, ci doar cand deschide gura

22. Nu te compari cu nimeni... toti sunt mai buni

23. Inteleg ce vrei sa zici, desi e evident ca tu nu intelegi

24. A-si vrea sa vad si eu lucrurile din punctul tau de vedere, dar nu pot sa imi intorc duc capul pana la fundul meu

25. Un om cu Iq-ul atat de mic ar trebuie sa aiba deasemena o voce mica

26. Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca

27. Ai terminat de vorbit sa mai trebuie sa dorm?

28. Mi-ar fi placut sa fii la TV ca sa te inchid

29. Data viitoare cand ai ceva de spus, sa taci din gura.

30. Cine te-a sfatuit sa fii tu insuti , te-a sfatuit gresit...

31. Daca telefonul tau nu a sunat, sa stii ca eu am fost

32. Nu e nimic gresit cu ceea ce ai de spus, decat daca insisti sa o spui

33. De ce intodeauna oamenii prostii au o gura mare?

34. Ai o fata pentru radio

35. Sper sa nu faci copii, ar fi pacat sa infestezi lumea cu prostia ta

36. Tu esti unul dintre cei pe care a-si fi vrut ca maicata sa ii inghita

37. Esti un idiot ca mata si ca tactu' si te dai mare ca urmezi traditia

38. Eat *** and die. Or better yet, eat MY *** and die twice.

39. Grabeste-te si mori ca sa ma pot pisa pe mormantul tau

40. Nu imi multumi ca te-am insultat, a fost o placere

41. Te ratacesti mereu in ganduri...e un teritoriu necunoscut pentru tine

42. Nu ma supar ca vorbesti asa de mult, atata timp cat tu nu te superi ca eu nu te ascult

43. Nu vreau sa te fac maimuta. De ce sa imi asum eu meritul pentru ceea ce ti-ai facut singur?

44. A-si vrea sa te insult, dar nu cred ca te-ai prinde

45. Daca ai fi de 2 ori mai destept ca acum, ai fi un mare idiot

46. Sunt impresionat, nu am intalnit niciodata o minte asa de mica, intr-un cap asa de mare

47. Acum stim de ce unele animale isi manca copiii

48. Scuza-ma, ma confuzi cu cineva caruia ii pasa de ce spui tu

49. Ea, prima din familia ei, care nu s-a nascut cu coada

50. A vorbi e ieftin, dar si tu esti (curva) ieftina

51. Acum e un moment potrivit pentru a deveni o persoana disparuta

52. Nu esti asa de idiot precum vorbeste lumea, esti mult mai idiot

53. Au uitat extraterestrii sa iti scoata furtunul anal?

54. Incerc sa mi te imaginez pe tine cu o personalitate

55. Arati ca un ****... asa se poarta acum?

56. Felicitari pentru noua ta prietena...pacat ca nu o place nimeni!

57. De obicei e nebun, dar are si clipe de luciditate cand e doar idiot

58. Ma tot gandesc la anii in care am fost prieteni ... si ma intreb ce dracu' a fost in capul meu?

59. Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?

60. De cate ori trebuie sa trag apa, ca sa dispari?

61. Suferi de boala aia de a te baga in treburile oamenilor

62. Cum doi oameni asa de frumosi ca voi...au un copil asa de urat?

63. Intodeauna mi-am dorit sa am pe cineva la care sa tin, sa il iubesc, sa imi fie prieten...dupa ce te-am intalnit pe tine m-am razgandit

64. Trebuie sa recunosc ca ai adus religia in viata mea ...pana nu te cunosteam nu credeam in Iad!

65. Cum trec zilele si ma gandesc ce norocos sunt...pentru ca nu esti aici ca sa mi le ruinezi

66. Multumesc ca ai fost o parte din viata mea... nu stiam ce e o viata de caine pana sa te intalnesc pe tine

67. Inainte sa pleci, poate ai vrea sa iei cutiul din spatele meu...porbabil o sa mai ai nevoie de el

68. Intr-o zi am sa ma insor... dar nu cu tine

69. Arati f bine pentru varsta ta... zici ca ai fi in viata

70. Cand eram impreuna ai spus ca ti-ai da viata pentru mine, acum ca ne-am despartit cred ca e cazul sa te tii de promisiune

71. Suntem prieteni de mult timp... ce ai zice sa renuntam?

72. Sunt asa de trist fara tine...parca ai fii aici

73. Felicitari pentru bebelus...inca nu ai aflat cine e tatal?

74. Prietenii tai vroiau sa faca ceva special de ziua ta... asa ca ne-am gandit sa te trimitem la culcare

75. Cine are un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine cont nimeni ? TU!
76. Te bîţîi pe house nasol.Te prefaci ca bei si porţi gentuţă.Bă puţă, eşti gay?
77. • Esti mai dezinformat decat erau ai nostri in revolutie
78.• Tu, o să te duci dracu
79.• Fa du'te ! Eu nu pun botul sunteti prea multe !
80.• Si'ti vezi de treburi, ca oricum viata merge'n suturi
81.• Eu nu tin cont de ce crezi tu sau ce'i in capul tau.
82.• Stinge luminile, sa mergem la risc. Admiram peisajul nocturn.
83.• Inveti sa te bucuri mai des si fara ajutor
84.• Uuu uratelor!
85.• Dumnezeu ne da la toti da nu ne baga pe card!
86.• Ai cazut - te'ai ridicat - inveti noi moduri sa te scuturi.
87.• M-am saturat sa te lovesc cu vorbe si ma chinui sa tac.
88.• lenea **** planuri mult mai rau ca pizdele
[cam asta e tot ce am :d ]

1 răspuns:
| Liviu a răspuns:

Off, un om cu caracter isi face singur statusurile. Nu le ia dupa net sau de la alti laughing