| Alle_2048 a întrebat:

love struck. Vreau sa`mi iau un telefon si ma gandeam la T-Mobile Sidecick LX 2009. Imi place multlove struck! Si vreau sieu niste detalii + pretul (din magazin orange ). Ms`icc!:*

2 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Uite aici cateva specificatii
http://www.mobilepro.ro/telefoane/t-mobile/vezi/sidekick_lx_2009
Preturile difera de la magazin la altul, dar la noi prin Romania e cam greu de gasit acest tip de telefon.
Din cate am vazut pe internet, pretul telefonului ajunge si pe 200 $.

Toate cele bune!:)

| alinutza271 a răspuns:

Daca te mai intereseaza am eu de vanzare nou pret 500 lei