| dedfgv a întrebat:

Buna TPUlove struckam scapat de cosuri cu ajutorul cosmeticianei dar nu si de semne...cum asi putea sa scap de semnele lasate de cosuri(cosmeticiana mi-a spus ca in 4-5 luni o sa-mi treaca dar eu vreau mai repede)

Răspuns Câştigător
| Coriine a răspuns:

Buna.Sa stii ca si eu am aceeasi situatie.Chiar acum cateva minute,cand mi-am facut baie,la demachiere am observat ca mi-au disparut cosurile, insa mai am din urme, tinand cont ca ma confrunt cu aceasta situatie de 3 anihappy.Am fost la dermatotolg,cosmeticiana, am folosit tratamente etc.Ei bine dupa ce am fost la cosmeticiana, dmna.respectiva mi-a recomandat sa urmez aceste 2 procese care se bazeaza pe argila.Se gaseste in farmacii, si anume este argila care se amesteca cu apa si se face o masca pe fata, pliculetul este 60bani(6 mii,sa nu intelegi gresit)laughing,asa si o argila care se pune in pahar si trebuie lasata pana a doua zi de dimineata pentru a se dizolva acele"pietricele"dupa care se amesteca si se bea,este foarte ieftina, doar te duci la farmacie si intrebi de argila, si imediat iti va da un raspuns afirmativ ca are si ca este excelenta.Masca se face in fiecare seara, dupa care se indeparteaza cu apa.Eu nu am avut timp sa imi fac masca,deoarece am un program foarte incarcat,si m-am bazat mai mult pe argila care o beau,iar seara inainte de culcare ma dau cu o crema cu galbenele si propolis,d la Dermotis,care o gasesti in farmacii,si este naturala, nu are ce sa iti faca, este 6 lei.Eu zic sa incerci argila aceea pe care o bei si masca, iar in maxim o luna vei avea fata perfecta:*.

1 răspuns:
| BloodPrison a răspuns:

Pai date cu crema hidratanta ca ajuta mult