| andreutza_5188 a întrebat:

Urmeaza banchetul de clasa a8-a si nu stiu ceva esential...La banchet se merge cu partener? Daca da(cum am auzit pe cineva in care nu am avut suficienta incredere sa intreb) atunci acel partener trebuie sa fie un coleg de clasa? Va rog raspundeti-mi repede...Multumesc

Răspuns Câştigător
| AlexandruAnst a răspuns:

De obicei e bine sa ai un partener. Dar crede-ma ca doar nu o sa dansezi doar cu el sau o sa stai lipit de el.e doar ceva "tare " sa ai partener esti "smechera"...si daca nu ai o diriga nebuna poti sa mergi si cu unu din alta clasa nu tot de la tine din clasa
Si sa te distrezi bine :X:X. Banchetul din clasa a 8-a e unic

4 răspunsuri:
| smarttie a răspuns:

Nu se merge neaparat cu partener aici depinde de organizarea clasei tale, insa ce stiu eu este ca in general la banchetul din clasa a 8 a merg doar colegii de clasa si de la celelalte clase paralele. Oricum nu poate sa te oblige nimeni sa vii cu parteneri, sper ca ti-am raspuns la intrebare.
Distractie placuta >big grin

| annna a răspuns:

Nu neaparat...

| andreutza_5188 explică:

As vrea sa ma duc cu cineva mai mare decat mine...ii permislaughingrolling on the floor

| DoamnaGărgă a răspuns:

Nu neaparatwinking.